Hakkımızda

İşbilir Vip Taşımacılığın uzun soluklu yolculuğu hakkında siz müşterilerimizi de bilgilendirmek isteriz.

Firmamız 2000 yılında Gaziantep Vip Taşımacılık,Gaziantep Vip Transfer alanında çıktığı istikrarlı ve başarılı dolu yolda Vip Taşımacılık hizmetini de deneyimli ve uzman kadrosu ile birlikte kaliteli ve güvenli bir şekilde müşterilerine sunmanın onuru ve gururunu yaşamanın sevinci içerisindedir.

İşbilir Vip Taşımacılık; sektörde ilerici firma olarak, TÜRKAK onaylı ISO-9001:2000 ve TSE belgeli olup tüm standartlara uygun, hizmet kalitesinin yüksek olduğu bir firmadır. Vip Araç personellerimiz Pisko-Teknik, SRC ve ileri sürüş tekniği eğitimlerinden geçirilmiş olup tüm belgeleri mevcuttur.

Vip araçlarımızın hepsinin rutin kontrolleri ve bakımları düzenli olarak takip edilmekte, olası risklere karşı önlemleri alınmaktadır. Ayrıca firmamıza hizmet veren tüm vip araçların trafik sigortası, kasko ve ferdi kaza sigortası poliçeleri tarafımızdan tamamlanmakta ve takip altında tutulmaktadır.

Yönetim Kurulu Mesajı

Günümüz ekonomisi hızla globalleşmekte, nitelikli iş gücüne olan ihtiyaç da paralel olarak hızla devam etmektedir. Dünyada yapılan yatırımların en önemlisinin insana olan yatırım olduğunun bilincindeyiz.

1996 Eylül'ünden bu yana kamu sektörleri, sivil toplum örgütleri, özel sektörler, eğitim sektörleri ve sağlık sektörlerinde, bilgilerimize bilgi katarak toplum refahına hizmet etmekteyiz.

İşbilir Vip Taşımacılık olarak başarının formülü, çok çalışmak, hızlı şekilde problem çözümlemek, düzenli ve düzeyli işler yapmaktır.

Kalite Politikamız

Kendi alanımızda her zaman sektörün önde gelen isimleri arasında yer alma misyonunu benimsemek, bizleri hep bir adım daha öne götürmektedir.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına cevap verebilmek için sürekli piyasa araştırmasını yapan ekiplerimiz müşterilerimizin istek ve beklentileri doğrultusunda çözümleri bizlere ulaştırmakta bizler de müşteri haklarını tarafsız ve adilane bir şekilde yürütmekte ve bunu da görevlerimizin en başında tutmaktayız.

Bir firmanın çalışmakta olduğu veya çalışacağı tüm tedarikçilerdeki beklentisi; güven, kalite, yeterlilik, taleplere anında ve kolay çözümler sunabilmek ve zamanı iyi değerlendirme becerisine sahip firmalar ile çalışmaktadır.

Çalışan

Yıllık Tecrübe

Vip Araç

Vip Taşımacılık Hizmeti